Menu

Servisní zázemí

Rychlost, spolehlivost a dostupnost jsou základními atributy efektivního zákaznického servisu. Kvalitní diagnostika závad pomocí nejmodernějších technologií významně snižuje náklady na opravu i ztráty z prostojů. Průběžné vzdělávání servisních techniků přímo u výrobců a vybudování komplexní knihovny informací pro všechny servisované značky také významně přispívá ke zpřesnění diagnostiky a zvýšení rychlosti a efektivity oprav.

Technická podpora

Specializovaná technická podpora na špičkové úrovni je nedílnou součástí servisních služeb společnosti Agro Podlužan a.s. I díky přímému napojení na výrobce jsme proto schopni vyřešit i ten nejsložitější problém, který by mohl nastat.

Zákaznické služby

Pro dlouhodobé vazby mezi dodavatelem a spokojeným zákazníkem je klíčová kvalitní technická podpora. Ta spočívá především v efektivním a rychlém servisu. Ovšem i nejlepší a nejproškolenější mechanik potřebuje čas od času poradit. Proto má naše společnost ve svých službách specializovaného odborníka, který pomáhá našim mechanikům  řešit náročné technické problémy. Tento odborník nejen že perfektně zná stroje DEUTZ-FAHR do posledního šroubku, ale zároveň je přímo napojený na technické a vývojové oddělení výrobce. Díky tomu je schopen vyřešit i velice nestandardní problémy. S našimi mechaniky je v neustálém kontaktu a je jim kdykoliv k dispozici při řešení nejrůznějších technických záležitostí.

Zástupci společnosti Agro Podlužan a.s. - GARNEA jsou schopni svým klientům poskytnout i řadu dalších služeb. Jejich poradenství začíná již výběrem optimální techniky a agregací strojů vycházející ze skutečných potřeb našich zákazníků. Pomáhají s vyřizováním homologací strojů pro Českou republiku. Dále zajišťují kontakty s Ministerstvem dopravy České republiky, zkoušky techniky ve Státní zkušebně zemědělských strojů či tisk technických průkazů. Komunikují s výrobcem v souvislosti s případnými reklamacemi a řeší pojistné události. Součástí péče o zákazníky je též plánování oprav a předsezónních údržeb.

Našim zákazníkům nabízíme řadu bonusů a pravidelně pro ně připravujeme nejrůznější akční nabídky či servisní program sezónní údržby s výrazným cenovým zvýhodněním.

 

Nahoru